czwartek, 1 września 2011

Spektakularna Ja i szpile.

Witam! W tym poście taki bardzo mini haul, ponieważ chciałabym przedstawić Wam moje dwie nowe zdobycze. Jedna jest kosmetyczna, a druga z kolei nie. Zacznę, natomiast od mojego nowego kosmetyku, czyli maskary z firmy Lovely. Zobaczyłam go u pewnej (zainteresował mnie) YouTube`owiczki, pomyślałam, że chyba się skuszę. Na drugi dzień (?) poszłam do Rosmann`a zobaczyłam czy jest, była i kupiłam. Jej cena to bodajże 8.99 zł. Owy produkt nazywa się "Spectacular Me" Poniżej zdjęcia.Jak widzicie szczoteczka jest gumowa, powiem Wam, że całkiem giętka, naprawdę super w porównaniu do mojej innej maskary z essence. Chociaż używam ten tusz kilka dni, to jak na razie jestem zadowolona. Całkiem dobrze rozdziela rzęsy, jedna warstwa nie daje jakiegoś spektakularnego efektu, ale kilka...WOW, na moich rzęsach kilka warstw tego tuszu tworzy super efekt. Rzęsy są naprawdę dłuuugie, ale wiadomo, że nie jest to efekt sztucznych rzęs.
Kolejną rzeczą są buty, szpilki (:o wow). Na razie chodzę w nich jak kaczka (jestem bez doświadczenia), dopiero się uczę na nich chodzić co nie zmienia faktu, że są naprawdę ładne.
Zdjęcia niżej.Mam je od koleżanki, odkupiłam je (chociaż dopiero za nie zapłacę XD)
Chcę jeszcze powiedzieć, że będę rzadko pisała bloga dlatego, że jak wszyscy wiedzą..SZKOŁA.
Ok to tyle, cześć.

2 komentarze:

  1. Cudowne te buty *.* Powodzenia w nauce chodzenia na obcasach, hahaha, znam ten ból, bo dopiero co ja jako tako opanowałam sztukę chodzenia na obcasach tak żeby nie połamać sobie nóg i chodzić w miarę jak człowiek :P

    OdpowiedzUsuń